7-8 YAŞ GÜNCEL EŞLENDİRME VE SONUÇLAR |
9-10 YAŞ GÜNCEL EŞLENDİRME VE SONUÇLAR |
11-12 YAŞ GÜNCEL EŞLENDİRME VE SONUÇLAR |
Ödül Alan Sporcular
7-8 Yaş | 9-10 Yaş | 11-12 Yaş | Ödüller |
1.Zehra Demirbaş | 1.Ozan Öztürk | 1.Yusuf Eren Kavri | Bisiklet+Kupa |
2.Ela Nur Özkurt | 2.Eylül Erdal | 2.Mert Öztürk | Tablet+Kupa |
3.Melike Yıldırım | 3.Selman Verim | 3.Arıl Aydoğdu | Satranç Takımı+Kupa |
4.Barış Baydar | 4.Onur Efe Tektaş | 4.Mustafa Alp Turanlı | Madalya |
5.Nehir Yılmaz | 5.Berke Yanık | 5.Zeynep Sude Ateş | Madalya |
6.Begüm Akca | 6.Arhan Aydoğdu | 6.Tunahan Yıldız | Madalya |
7.Mehmet Baha Güler | 7.Yiğit Deniz Özgün | 7.Dinç Türkoğlu | Madalya |
8.Nur Sima Tanrıver | 8.Emir Alkan | 8.Arda Şahin | Madalya |
9.Taha Utku Tosun | 9.Murat Çukur | 9.Busenur Cenikli | Madalya |
10.Doruk Alp Özben | 10Mehmet Ali Yaşar | 10.Anıl Güneş | Madalya |
YARIŞMA TAKVİMİ ve PROGRAMI
YILDIZLAR-Kızlar Kategorisi (5 Tur – Berger Sistem)
AÇIKLAMA |
TARİH |
SAAT |
Kayıt Kontrol İşlemleri |
30 Mart 2017 Perşembe |
09:00 - 09:30 |
Teknik Toplantı |
09:30 - 09:45 |
|
1. Tur Eşlendirmelerinin Duyurulması |
09:45 |
|
Açılış Töreni |
10:00 |
|
1. TUR |
10:00 |
|
2. TUR |
31 Mart 2017 Cuma |
10:00 |
3 TUR |
15:00 |
|
4 TUR |
01 Nisan 2017 Cumartesi |
10:00 |
5. TUR |
02 Nisan 2017 Pazar |
10:00 |
ÖDÜL TÖRENİ |
15:00 |
YILDIZLAR-Genel Kategori (6 Tur – İsviçre Sistem)
GENÇLER-Genel ve Kızlar Kategorileri (6 Tur – İsviçre Sistem)
KÜÇÜKLER-Kız Kategorisi (6 Tur – İsviçre Sistem)
AÇIKLAMA |
TARİH |
SAAT |
Kayıt Kontrol İşlemleri |
30 Mart 2017 Perşembe |
09:00 - 09:30 |
Teknik Toplantı |
09:30 - 09:45 |
|
1. Tur Eşlendirmelerinin Duyurulması |
09:45 |
|
Açılış Töreni |
10:00 |
|
1. TUR |
10:00 |
|
2. TUR |
31 Mart 2017 Cuma |
10:00 |
3 TUR |
15:00 |
|
4 TUR |
01 Nisan 2017 Cumartesi |
10:00 |
5. TUR |
15:00 |
|
6. TUR |
02 Nisan 2017 Pazar |
10:00 |
ÖDÜL TÖRENİ |
15:00 |
KÜÇÜKLER-Genel Kategorisi (7 Tur – İsviçre Sistem)
AÇIKLAMA |
TARİH |
SAAT |
Kayıt Kontrol İşlemleri |
30 Mart 2017 Perşembe |
09:00 - 09:30 |
Teknik Toplantı |
09:30 - 09:45 |
|
1. Tur Eşlendirmelerinin Duyurulması |
09:45 |
|
Açılış Töreni |
10:00 |
|
1. TUR |
10:00 |
|
2. TUR |
15:00 |
|
3. TUR |
31 Mart 2017 Cuma |
10:00 |
4. TUR |
15:00 |
|
5. TUR |
01 Nisan 2017 Cumartesi |
10:00 |
6. TUR |
15:00 |
|
7. TUR |
02 Nisan 2017 Pazar |
10:00 |
ÖDÜL TÖRENİ |
15:00 |
1. | MEHMET LATİF TUM |
2. | UFUK YILMAZ |
3. | ABUBEKİR ÇETİNOL |
4. | EREN GÜL |
Minikler A Kategorisi (Mahalli) (İlkokul Kademesi) |
01.09.2006-2007-2008-2009-2010 |
Küçükler Kategorisi (Ortaokul Kademesi) |
2005 - 2006 |
Yıldızlar Kategorisi (Ortaokul Kademesi) |
01.09.2002 - 2003 - 2004 |
Gençler Kategorisi (Lise Kademesi) |
1999 - 2000 - 2001 - 2002 |