Tarih:19.20.Mayıs 2017 Yer:Havza 25 Mayıs Kapalı Spor Salonu Süre:35'+30'' Son Kayıt:17 Mayıs 2017 Saat:18:00 |
Turnuva Direktörü: Egemen Umut ŞEN Tel:505 333 9053 mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. |
Turnuva Yönergesi / FIDE Kuralları |
A KATEGORİSİ (Açık) |
B KATEGORİSİ (12 Yaş ve Altı) | |||||||||||||||||
Alfabetik Sıralama | Başlangıç Sıralaması | Alfabetik Sıralama | Başlangıç Sıralaması | |||||||||||||||
Eşlendirme : | Tur-1 | Tur-2 | Tur-3 | Tur-4 | Tur-5 | Tur-6 | Tur-7 | Eşlendirme : | Tur-1 | Tur-2 | Tur-3 | Tur-4 | Tur-5 | Tur-6 | Tur-7 | |||
Sonuç : | Tur-1 | Tur-2 | Tur-3 | Tur-4 | Tur-5 | Tur-6 | Tur-7 | Sonuç : | Tur-1 | Tur-2 | Tur-3 | Tur-4 | Tur-5 | Tur-6 | Tur-7 | |||
Çapraz Tablo : | - | - | - | Tur-4 | Tur-5 | Tur-6 | Tur-7 | Çapraz Tablo : | - | - | - | Tur-4 | Tur-5 | Tur-6 | Tur-7 | |||
Sıralama : | - | - | - | Tur-4 | Tur-5 | Tur-6 | Tur-7 | Sıralama : | - | - | - | Tur-4 | Tur-5 | Tur-6 | Tur-7 |
...::: Yarışma Sonunda Dereceye Giren Sporcular ve Ödül Listesi :::...
Tarih:13.14.Mayıs 2017 | |
Yer:Köprülü Mehmet Paşa Kapalı Spor Salonu | |
Süre:45'+30'' | |
Son Kayıt Tarihi:10.05.2017 Saat:18.00 |
7-8 Yaş Kategorisi | 2010-2009 Doğumlular | 64 Sporcu |
9-10 Yaş Kategorisi | 2008-2007 Doğumlular | 64 Sporcu |
11-12 Yaş Kategorisi | 2006-2005 Doğumlular | 64 Sporcu |
13 Yaş ve Üzeri | 2004 ve öncesi Doğumlular | 64 Sporcu |
Eşlendirme | Tur 1-4 | Tur 5 | Tur 6 |
Sonuç | Tur 1-4 | Tur 5 | Tur 6 |
Çapraz Tablo | Tur 4 | Tur 5 | Tur 6 |
Sıralama | Tur 4 | Tur 5 | Tur 6 |
2016-2017 Samsun Hızlı Satranç İl Birinciliği |
Yer: | Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu |
Tarih: | 13.05.2017 |
Son Başvuru: | 11.05.2017 Saat:18.00 |
Katılım: | 1100 UKD ve üstü sporcular |
Dikkat:Katılım Şartları Uymayan Sporcularımızın Ön Kayıtları Silinecektir.
Turnuva Yönergesi
Alfabetik Sıralama / Başlangıç Sıralaması
Eşlendirme | Tur1 | Tur2 | Tur3 | Tur4 | Tur5 | Tur6 | Tur7 | Tur8 |
Sonuçlar | Tur1 | Tur2 | Tur3 | Tur4 | Tur5 | Tur6 | Tur7 | Tur8 |
Çapraz Tablo | - | - | - | Tur5 | Tur6 | Tur7 | Tur8 | |
Sıralama | - | - | - | - | Tur5 | Tur6 | Tur7 | Tur8 |
* | 2.Lovelet Satranç Turnuvası | |
Yer | Lovelet Düğün Salonu Altı | |
|
29.30.Nisan 2017 | |
Kategoriler: Her Kategori 128 Sporcu ile sınırlıdır. |
Açık 15 yaş(2002) ve Altı |
Ödül Alan Sporcular |
Açık | 15 ve Altı | Ödüller |
1.Ali Öztürk | 1.Ömer Şaka | Bisiklet+Kupa |
2.Samet Aliustaoğlu | 2.Dinç Türkoğlu | Tablet+Kupa |
3.Onur Şahin | 3.Yusuf Eren Kavri | Satranç Takımı+Kupa |
4.Kenan Toker | 4.Anıl Güneş | Madalya |
5.Mehmetcan Öztürk | 5.Başar Çubukçuoğlu | Madalya |
6.Ozan Özçelik | 6.Kayra Odabaşı | Madalya |
7.Metin Şenocak | 7.Emir Yılmaz | Madalya |
8.Barış Öztürk | 8.Kerem Beyazkılınç | Madalya |
9.Ufuk Yılmaz | 9.Mert Ali Sevgi | Madalya |
10.Mert Öztürk | 10Yarkın Ediz | Madalya |