banner isbank

GM Barış Esen Samsuna Geliyor

baris esen_afis_314İlimizi ziyaret edecek olan GM Barış Esen 24 Kasım 2014 tarihinde saat:14:00 de Kurupelit yerleşkesinde bulunan Atatürk Kongre Ve Kültür Merkezi Pembe Salon da OMÜ Satranç Topluluğu tarafından düzenlenecek Konferansa katılacatır. Yapılacak söyleşiye bütün satranç severler davetlidir.


 

 

 GM Barış ESEN 24 Kasım 2014 Akşamı Yeşilyurt Alışveriş Merkezinde, oynamak için web sitemizden başvuran ve gösteri salonunda hazır bulunan TSF Sporcu lisanssına sahip 48 sporcuya karşı çok masa (simultane) gösteri maçı yapmıştır. 4 saat süren mücadelede GM Esen Tüm maçlarını kazanmıştır. Sporcuyu başarılı performansı nedeniyle kutlar, etkinliğe katılan sporculara ve emeği geçenlere teşekkür ederiz. Gösteriye ait fotoğrafları SamsunSatranc Face Book grubunda ve AVM web sitesinde bulabilirsiniz.

pdfÖn-Kayıt Listesi23/11/2014, 21:47
GM Barış ESEN 24 Kasım Akşamı saat 18:00'de Yeşilyurt AVM de 50 sporcuya karşı çok masa (simultane) gösteri yapacaktır. Suat Boztepe ve Süha Tekeli organizatörlüğünde gerçekleşecek gösteriye vizeli TSF Samsun lisansı olan ve-veya Samsun ilinde ikamet eden sporcular katılabilirler.

Yukarıdaki listede adı bulunan kayıt linkinden başvuru yapan sporcular UKD ye göre sıralanmıştır. ilk 40 sporcu simultanede oynamak için seçilmiştir.Bu sporculara organizatörlerce seçilecek 10 sporcu daha eklenecektir.Ayrıca bir yedek liste oluşturulacak, kesin-kayıt yaptırmayanların yerine yedek listeden seçim yapılacaktır. Başruran asil listeye seçilen sporcular organizatör Süha Tekeliyi  0533 9260 748  nolu telefondan arıyarak Kesin-kayıt yaptırmalıdır. 

 baris esen_afis_640