banner isbank

Samsun Satranç Merkezine Kavuşuyor

img 9696Federasyon Başkanımız Gülkız Tulay, Başkan Vekilimiz Aşkın Keleş, Yönetim Kurulu Üyemiz Ömer Asım Ötegen Samsun’daki satranç ailemizi ziyaret ederek, Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu ve İl Müdürlüğündeki ilgili kişilerle birlikte Samsun'a yakın zamanda açılacak Satranç Merkezi binasının iç dizayn incelemelerinde bulundu. Yoğun geçen programda kendilerine Samsun İl Temsilcimiz Duran Karaköse, İlçe Temsilcilerimiz Hamit Pilan ve Elif Kamber de eşlik etti. Samimi bir atmosferde geçen buluşmalarda projeler, turnuvalar ve bir dizi önemli konu hakkında görüş alışverişi yapıldı.

Süleyman Yançatoral Çocuk Evleri Sitesi ile devam eden ziyarette Federasyon Başkanımız Gülkız Tulay, turnuvalara katılan ve derece elde eden sporculara madalyalarını vererek, satranç takımı hediye etti. Federasyon Başkanımız Tulay, çocuklara satrançta çok çalışmalarını, inanmanın başarıyı beraberinde getireceğini vurgularken çocuklar da hediyeler ve ziyaret için teşekkür ederek, çok mutlu olduklarını ifade etti.

Daha sonra Federasyon Başkanımız Gülkız Tulay, Başkan Vekilimiz Aşkın Keleş, Yönetim Kurulu Üyemiz Ömer Asım Ötegen, Samsun İl Temsilcimiz Duran Karaköse, İlçe Temsilcileri Hamit Pilan ve Elif Kamber, Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu’nu makamında ziyaret etti. Görüşmede Samsun ilinde yapılması planlanan faaliyet ve projeler hakkında istişarelerde bulunuldu. Devamı için tıklayalım