banner isbank

AMASYA II. KADEME ANTRENÖRLÜK KURSU

  12-19 AĞUSTOS 2017 TARİHLERİ ARASINDA İLİMİZDE II. KADEME ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSU AÇILACAKTIR. KURSA KATILACAK KURSİYERLERİN AŞAĞIDA İSTENİLEN EVRAKLARI TAMAMLAYARAK İL TEMSİLCİLİĞİNE TESLİM ETMELERİ,  İL DIŞINDAN KATILACAK KURSİYERLERİN EVRAKLARI KARGO YOLU İLE ULAŞTIRMALARI RİCA OLUNUR.

BAŞVURU BELGELERİ    KURS PROGRAMI    DERS NOTLARI 

PİYON OYUN SONU        BAŞVURU KAYIT

2017 Dünya Takımlar Şampiyonası’nı Beşinci Tamamladık!

art 6447-1024x68326 Haziran 2017 Pazartesi günü 9.tur maçlarıyla sona eren 2017 Dünya Takımlar Şampiyonası'nı milli takımımız, son turda Belarus'a 2,5-1,5 kaybetmesine karşın ABD ve Ukrayna gibi satranç devlerinin önünde 10 puanla 5. sırada tamamlayarak büyük bir başarıya imza attı! Takımımız böylece aslında Olimpiyat'ta elde edilen altıncılığın da İsviçre Sistemi kaynaklı tesadüfi bir derece olmadığını ve milli takımımızın yükselen satranç seviyesinin bir göstergesi olduğunu herkese kanıtlamış oldu. Dragan Solak, Mustafa Yılmaz, Emre Can, Vahap Şanal, Batuhan Daştan ve kaptanımız Krasenkow en büyük övgüleri hak ediyorlar! Hepsine ayrı ayrı tebrikler!

Genel tabloya kısaca bakarsak 2017 Dünya Takımlar Şampiyonası'nda birinci sırayı son tur Polonya'yı Li Chao sayesinde yenen Çin alırken, ABD'yi 4-0 ile süpüren Rusya ikinci, Polonya üçüncü ve Hindistan dördüncü oldu. Kadınlarda ise son tur Ukrayna'yı yenen Rusya 16 puanla açık ara birinci olurken Çin son anda Ukrayna'yı geçerek 13 puanla ikinci sırayı elde etti.
19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Satranç Turnvası
19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Satranç Turnvası Kayıt Sayfası


Banner - Market

tsf market_ban

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase