|
9.10 Kasım 2019 | |||||||
Kategori: | 8 Yaş ve Altı (2012-2013) B Kategorisi (Maksimum Ratingi 1299 ve Altı olan Sporcular) A Kategorisi (Maksimum Ratingi 1300 ve üstü olan sporcular) |
|||||||
Süre: | 35' + 30'' | |||||||
Yer: | İlkadım Bowling Salonu | |||||||
Tur Sayısı: |
7 | |||||||
Son Başvuru: |
7 Kasım 2019 / Saat: 17:00 | |||||||
Kesin Kayıt: | 9 Kasım 2019 / Saat: 08:30 - 09:30 arası |
|||||||
İletişim: | Duran KARAKÖSE (İl Temsilcisi) 0(530) 7706555 / Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. |
|||||||
FIDE Kuralları (01.01.2018) / Turnuva Yönergesi / Yarışma Programı (A ve B Kategorisi) / Yarışma Programı (8 Yaş ve Altı) |
1. MASA PGN
Tur-1 / Tur-2 / Tur-3 / Tur-4 / Tur-5 / Tur-6 / Tur-7
CHESS-RESULTS GÜNCEL LİSTELER | |||||||||||
A KATEGORİSİ (1300 UKD/ELO ve ÜSTÜ) |
/ | B KATEGORİSİ (1299 UKD/ELO ve ALTI) |
/ | 8 YAŞ ve ALTI (2013 - 2012) |
|||||||
ÖDÜL LİSTESİ | / | ÖDÜL LİSTESİ | / | ÖDÜL LİSTESİ |
Tarih: | 26-27-28 Ekim 2019 | |
Kategori: | 8 Yaş ve Altı (2012-2013) 10 Yaş ve Altı (2010-2011) 14 Yaş ve Altı (2009-2008-2007-2006) Açık Kategori (ELO'ya Dahildir) (2013 ve Öncesi) |
|
Süre: | 60' + 30'' | |
Yer: | Atakum Mesleki ve Teknik Anodolu Lisesi | |
Tur Sayısı: |
6 | |
Son Başvuru: |
24 Ekim 2019 / Saat: 17:00 | |
Kesin Kayıt: | 26 Ekim 2019 / Saat: 09:30 - 10:30 arası |
|
İletişim: | Duran KARAKÖSE (İl Temsilcisi) 0(530) 7706555 / Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. |
|
FIDE Kuralları (01.01.2018) / Turnuva Yönergesi / Yarışma Programı (10Y-14Y-AÇIK) / Yarışma Programı (8 YAŞ) |
1. MASA PGN
Tur-1 / Tur-2 / Tur-3 / Tur-4/ Tur-5 / Tur-6 /
CHESS-RESULTS GÜNCEL LİSTELER | |||||||||||
8 YAŞ ve ALTI (2012 - 2013) |
/ | 10 YAŞ ve ALTI (2010 - 2011) |
/ | 14 YAŞ ve ALTI (2009 - 2006) |
/ | AÇIK (2013 ve Öncesi) |
|||||
8 YAŞ ve ALTI ÖDÜL LİSTESİ |
/ | 10 YAŞ ve ALTI ÖDÜL LİSTESİ |
/ | 14 YAŞ ve ALTI ÖDÜL LİSTESİ |
/ | AÇIK ÖDÜL LİSTESİ |
Tarih: | 12-13 / 19-20 Ekim 2019 | |
Kategori: | 1300 UKD Üstü ile İl Birinciliği Seçmeleri Turnuvasında İlk 20'ye Giren Sporcular. | |
Süre: | 90' + 30'' | |
Yer: | İlkadım Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu | |
Tur Sayısı: |
7 | |
Son Başvuru: |
10 Ekim 2018 17:00 | |
İletişim: | Duran KARAKÖSE 0 (530) 770 6555 / Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. |
|
FIDE Kuralları (01.01.2018) / TURNUVA YÖNERGESİ |
1. MASA PGN
Tur-1 / Tur-2 / Tur-3 / Tur-4 / Tur-5 / Tur-6 / Tur-7
TURNUVA FOTOĞRAFLARI
Tarih: | 5.6.Ekim 2019 | |
Kategori: | Açık | |
Süre: | 35'+30'' | |
Yer: | İlkadım Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu | |
Tur Sayısı: |
6 | |
Son Başvuru: |
3 Ekim 2019 / Saat: 17.00 | |
Kesin Kayıt: | 5 Ekim 2019 / Saat 09:00 - 09:30 arası |
|
İletişim: | Duran KARAKÖSE (İl Temsilcisi) - 0(530)7706555 |
|
FIDE Kuralları (01.01.2018) / TURNUVA YÖNERGESİ / |
...:::AÇIK KATEGORİSİ GÜNCEL LİSTELER :::...
...:::TURNUVA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ:::...
2019-2020 Türkiye Kupası İl Birinciliğinde Oynamaya Hak Kazanan Sporcu Listesi İçin Tıklayınız.