banner isbank

Turnuva Haberleri

2017 Türkiye Hızlı ve Yıldırım Satranç Şampiyonaları

hatay hizliArsuz Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu iş birliği ile gerçekleştirilecek olan 2017 Türkiye Hızlı ve Yıldırım Satranç Şampiyonası 17 - 21 Ekim 2017 tarihleri arasında Arsuz Lion King Hotel'de gerçekleştirilecektir.

Detaylı bilgi için Turnuva Sayfası'na tıklayınız.

2016 – 2017 Etkinlik Takviminde yer alan Uluslararası Satranç Turnuvaları

 Türkiye Satranç Federasyonu 2016 – 2017 Etkinlik Takviminde yer alan Uluslararası Satranç Turnuvalarının ilgili sayfaları aşağıda belirtilmiştir. İlgili turnuvaların kayıtları devam etmekte olup , detaylı bilgilerine turnuva sayfalarından ulaşabilirsiniz. 

http://troyaopen.tsf.org.tr/

 

http://burdurgolu.tsf.org.tr/

 

http://kesanopen.tsf.org.tr/

 

http://cubukopen.tsf.org.tr/

 

http://malatyaopen.tsf.org.tr/

 


 

2016-2017 Türkiye Satranç İkinci Ligi

    Bu sene İlki düzenlenen Türkiye Satranç İkinci Liginde Samsun İlini Gerçek Sğpor Kulübü temsil etti.Dödüncü İle eş puanlı olarak 5.sırada tamamlayan kulüp Sporcularına,Antrenörüne ve yöneticilerine   başarılar diliyoruz.Turnuva İle nİlgili geniş bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
    Türkiye İkinci Lig Sayfası

2016-2017 Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonası

   Türkiye Kulüpler Şampiyonasında Samsun İlini Atakum Belediyespor Kulübü temsil etmektedir.Sporcularımıza başarılar diliyoruz.Turnuva İle nİlgili geniş bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
   Türkiye Kulüpler Satranç Şampiyonası Sayfası

2017 Okul Sporları Türkiye Finalleri

Okul Sporları Türkiye Finallerinde Samsun'u temsil eden Okul Takımlarımızın Performansını aşağıdaki linklerden takip edebilirsiniz.
Samsun'dan turnuvaya katılan okul takımlarımız
Küçük kızlarda:Kılıçarslan Ortaokulu
Yıldız Genel:Özel Bahçeşehir Ortaokulu
Genç Kız:Rıdvan Çelikel Fen Lisesi
              Bafra Fen Lisesi
Okul Sporları Türkiye Finalleri Turnuva Sayfası  
Okulların Şampiyon Takımları Belli Oldu  
   Samsun'dan Finallere Giden Kılıçarslan Ortaokulu, Küçük Kızlar Kategorisi Türkiye 2.si olarak büyük bir başarı sağlamıştır.Satranca desteklerini esirgemeyen Okul Müdürü Kemalettin Ak'a,Yıllardır Satranc adına büyük mücadeleler veren Antrenörleri Mustafa Ateş'e ,Sporcular :Zeynep Sude Ateş,Sude Ölmez,Azra Gül Öksüz,Tuğba Öztürk,Aruba Saraçoğlu ve Velilerine Samsun Satranc Ailesi adına teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Kılıçarslanortaokulu Küçük Kızlar Türkiye İkincisi

kucukkiz2